reklama Lubin, kogo polecicie ?

reklama Lubin, kogo polecicie ?

Szukam firmy, która oferuje profesjonalny packaging. Chce stworzyć nowe opakowanie, które będzie przyciągało wzrok i nie za bardzo wiem, kogo do pomocy wybrać.

dominikk5

Posty: 5

 
Jakiś czas temu zamawiałem wizytówki, ulotki, druk w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/poligrafia i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Oni bardzo dobrze się na wszystkim znają.

foken

Posty: 11

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze bardziej skuteczna. Faktycznie to zadziałało. Widać, że ludzie lubią dostawać bardzo oryginalne materiały reklamowe, dlatego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

merylk67

Posty: 7

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i faktycznie się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i faktycznie wcale to sporo nie kosztował. Za kilkaset zł miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Imbirrr4

Posty: 10

 
Zamawiałem materiały reklamowe w Lubinie w jednej z agencji. Sami wyszli z inicjatywą, co zamówić, aby ta reklama była jeszcze bardziej efektywna. Naprawdę to zadziałało. Widać, iż ludzie lubią dostawać niesłychanie oryginalne materiały reklamowe, wobec tego amatorzy jak i profesjonaliści powinni to wykorzystać dla siebie.

Fanatyk

Posty: 2

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była właściwa decyzja.

Motospec

Posty: 10