wycena firmy, proszę o pomoc

wycena firmy, proszę o pomoc

Witam, chciałbym się dowiedzieć kto wykonuje wycenę rezerwy na naprawy gwarancyjne? Czy możecie polecić mi firmę, z której usług wy korzystacie?

strom

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne może pomóc nam w mnóstwo kwestiach związanych z naszą działalnością. Jeżeli potrzebujesz jakiejś pomocy, możesz się do nich zgłosić. Z pewnością zdobędziesz fachową pomoc.

kociol001

Posty: 4

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem niesłychanie zadowolona z ich usług. Bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, jakie wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

borek149

Posty: 19

 
Biuro aktuarialne na ogół pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a zarówno przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, bowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Zajaczek2710

Posty: 16

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować różne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, ponieważ mogą ocenić ryzyko i zysk.

untelekt

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

derums3

Posty: 7