Pomocy ! Potrzebuje zdrowych produktów !

Pomocy ! Potrzebuje zdrowych produktów !

Ludziska! Gdzie kupujecie artykuły dla diabetyków? Macie jakieś sprawdzone sklepy online, natomiast może coś stacjonarnego w Kraku? Będę wdzięczna za wszystkie opinie i sugestie! Pozdrawiam wszelkich forumowiczów!

Klasowe34

Posty: 7

 
W takich olbrzymich miastach jak Kraków to myślę, że nie ma problemu z dobrymi sklepami z dobrą żywnością bez glutenu. Ja znam takich sklepów może ze trzy, ale najczęściej kupuję od firmy Przyprawy BIO, która swoją siedzibę ma na ulicy Legendy. Mają olbrzymi dobór, fajne ceny i niezmiernie sympatyczną obsługę :) Polecam wszystkim mieszkańcom i też ludziom z okolic, bowiem faktycznie nawet dojechać tutaj niewiele km się opłaci!

Bankowy

Posty: 7

 
Mogę polecić sklep, który mamy w Krakowie przy ulicy Legendy. Wolno tam prosto trafić, tylko trzeba pamiętać, że wejście od ulicy Na Błonie:) Jak ktoś nie chce być osobiście, wolno zamówić online na ich stronce ekochatka.pl. Jest tam dużo rzeczy dla diabetyków, ale nie tylko. Oprócz żywności, polecam też ich produkty kosmetyczne oraz higieniczne. Jedynie sprawdzeni producenci, przystępne ceny. Pozdroofki!

borek149

Posty: 19

 
Powiem wam, iż też się poważnie zastanawiam nad tym, żeby zrobić rewolucję w kuchennych szafkach oraz lodówce ;) Już kilkanastu moich znajomych całkowicie przerzuciło się na zakupy w ekologicznych sklepach. Co jak co, ale wątrobę ma się jedynie jedną oraz szkoda byłoby ją zmasakrować przedwcześnie niewłaściwą dietą. Mnie to blady strach oblatuje jak czytam skład różnorodnych przysmaków w sklepach – wszędzie jedynie E oraz różne smakowitości:(

BerciQ89

Posty: 7

 
Hallo! Witajcie:) Od kilku lat kupuję już praktycznie w 90 procentach w eko sklepach i nie wyobrażam sobie lepszej diety. Na nic nie choruję, czuję mnóstwo energii, samopoczucie mi się polepszyło, nawet jak ciśnienie wariuje to ja mam luz. Jest kilka fajnych sklepów eko w Kraku, natomiast ja kupuję na ulicy Legendy w sklepie ekochatka.pl. Mają tam nad wyraz rozbudowany asortyment, a wszystko pochodzi od sprawdzonych producentów. Jest żywność bez cukru, jest też jedzenie bez glutenu, również dla każdego coś miłego.

WTFurdoin

Posty: 14

 
Zdrową żywność to najlepiej kupować na wsi. Pojechać gdzieś pod miasto oraz od rolników wziąć jajka, zakupić chleb w lokalnej piekarni, kurczaka od hodowcy oraz masz pewność, że jesz zdrowo. ZAŚ w tych sklepach co to niby są eko, to ja wątpię, że coś naprawdę zdrowego się nabędzie. Aktualnie wszędzie walą konserwanty oraz puszczają ściemę, że to zdrowe. Najlepiej mieć jakieś namiary na wiejskie fermy, pasieki oraz tego typu miejsca oraz tam zamawiać.

Zas

Posty: 13

 
Ze zdrowych towarów, które sprzedają w tych modnych ekologicznych sklepach to kupuję głównie kosmetyki i środki czystości. W moim mieście nie ma takiego sklepu stacjonarnego, więc jestem zdany jedynie na te online, a nabycie w nich żywności to dla mnie lekko lipny pomysł. Zazdroszczę wam z dużych miast, iż macie dostęp do takich miejsc!

bodzik155

Posty: 10

 
Wbrew pozorom zdrowe jedzenie nie jest dla wybranych, dla tych, którzy nie mają co robić z pieniędzmi:P Kiedyś w istocie myślałem, niemniej jednak sprawdziłem ofertę sklepów i okazało się, że to wcale nie jest takie droga inwestycja. Kasza, mąka, chleb, makaron, olej, słodycze – praktycznie wszystko można nabyć w wersji zdrowej:) Mam to szczęście, że mieszkam niedaleko takiego sklepiku, niemniej jednak można zamawiać online, wcale nie płacąc w istocie sporo za dostawę.

MrGargamel

Posty: 11

 
Witajcie! Też mam spory kłopot ze odszukaniem jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością w Krakówku. Ogólnie to kupuję w super marketach. Staram się patrzeć po etykietach, co jest zdrowe, a co niepotrzebnie :) Niemniej jednak wiadomo, wybór w takich sieciowych sklepach jest ograniczony. Od czasu do czasu zamówię online, ale fajnie byłoby jakby takie miejsce tylko z eko żywnością było gdzieś w pobliżu.

foken

Posty: 12

 
Cześć. Mógłbym Ci polecić mały sklepik przy ulicy Legendy w Krakowie. Kupuję tam od kilku miesięcy oraz jeszcze nie miałem powodu do narzekania, co mi się akurat wielokrotnie zdarza, bo sporo wymagam :P Na stronie ekochatka.pl wolno sprawdzić co precyzyjnie sprzedają. Mają zdrowe chleby, zdrowe miody prosto z lokalnych pasiek, zdrowe herbaty, jest jedzenie dla cukrzyków. Niezwykle fajne miejsce.

zachy

Posty: 6