Żyrandole, jak je odnowić ?

Żyrandole, jak je odnowić ?

Cześć, mam nowy dom i zamierzam go bardzo ładnie urządzić, planuje go wykonać w starym stylu to znaczy, iż wszelakie dodatki będą zabytkowe. Niesłychanie mi się podoba takie udekorowanie domu ale nie mam pojęcia gdzie znajdę takie starocia aby je zakupić. Wiecie może gdzie kupie stare lampy i żyrandole??

Niesłychanie mi zależy na ty, proszę o wasze szczere wypowiedzi, dziękuje z góry.

Krzysio

Posty: 8

 
Witam, niezwykle zależy mi na zakupie starego żyrandola, natomiast nie mam pojęcia gdzie go znajdę, niezwykle liczę na waszą pomoc, jeśli możecie to niezwykle proszę wypowiadajcie się na dany temat i doradźcie mi w danej sprawie, będę dużo wdzięczna.

Dziękuje z góry wszystkim serdecznie.

joziq34

Posty: 8

 
Hejka, niesłychanie interesuje się starociami i zbieram je i kolekcjonuje, zamierzam zakupić sobie lampę i chciałabym ją zakupić z profesjonalnego sklepu, w jakim będę miała z czego wybierać, wiecie gdzie się taki odnajduje?

Również czekam z niecierpliwością i pozdrawiam.

Mr Frog

Posty: 9

 
Cześć, bardzo zależy mi na zrobieniu pięknej lampy, to oznacza na odnowieniu jej albowiem jest już stara i źle się prezentuje. Szkoda mi ją jest wywalić albowiem to pamiątka po prababci. Może znacie jakiś dobry sklep, który oferuje takie usługi? Czekam z niecierpliwością na wsze informacje.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

reavan

Posty: 8

 
Cześć, jestem miłośniczką starości i niezwykle zależy mi na kupnie czegoś niezwykle starego natomiast zarazem ładnego i kosztownego. Niesłychanie zależy mi na tym aby sklep w, którym kupie dana rzecz będzie doświadczony, oraz abym miała w czym wybierać. Niesłychanie proszę o podanie mi nazwy takiego sklepu, jeżeli go znacie.

Dziękuje serdecznie.

Misio

Posty: 14

 
Cześć, słyszałem, iż najlepszy sklep ze starociami to archiwum, lecz nie mam pewności bowiem nigdy z niego nie korzystałem bo nie przepadam za takimi rzeczami. Moja babcia je uwielbia i zawsze powtarza o tym sklepie, więc sprawdźcie i oceńcie, może akurat wam przypadnie do gustu.

Kruk

Posty: 10

 
Dzień dobry, niesłychanie zależy mi na kupnie starego żyrandola do głównego pokoju w moim domu, ma on być niesłychanie efektowny. Słyszałem, że takie rzeczy można odnaleźć w sklepie archiwum, lecz nie wiem czy warto tam jechać, co wy o tym siądziecie?

Możecie mi coś doradzić na ten temat?

irek157

Posty: 16

 
Dzień dobry, niezwykle lubuje się w starociach i robię sobie raz na jakiś czas prezent w postaci lampy bądź żyrandola. Więc mogę wam zagwarantować, że najlepszy sklep to „archiwum” w nim znajdziecie wszystko o czym tylko sobie zamarzycie. Polecam go niezwykle.

Posiada on swoją stronę http://www.archiwumlamp.pl na niej znajdziecie wszystkie niezbędne wam informacje.

pietryn045

Posty: 10

 
Cześć, mi również zależy na oddaniu żyrandola do odnowy, ponieważ z biegiem czasu stracił wiele na wyglądzie. Wiecie może gdzie się zajmują takimi rzeczami? Niesłychanie zależy mi na szczerych odpowiedziach i prawdziwych informacjach.

Liczę na waszą pomoc i czekam z niecierpliwością na informacje.

lukashb

Posty: 10