Wczasy Bałtyk, gdzie szukać

Wczasy Bałtyk, gdzie szukać

Cześć. Od dłuższego czasu planujemy wakacje nad polskim morzem. Polecicie jakieś miejsca noclegowe?

Kruk

Posty: 5

 
Cześć.

Zawsze marzyłem o tym, aby po ciężkim tygodniu pracy móc spędzić weekend nad morzem i muszę przyznać, że teraz mi się to udaje. Jedynym problemem stają się zawsze noclegi, bo z dnia na dzień nie ma rady, aby zarezerwować coś atrakcyjnego.

Wacław

Posty: 5

 
Hej.

Do tej pory byłem zupełnie zdezorientowany, gdy chodziło o to, w jaki sposób zorganizować wczasy nad Bałtykiem. W dużym stopniu pomocne okazały się Wasze rady, które przeczytałem na łamach tego forum dyskusyjnego.

Pomogły mi one dopiąć wszystkie szczegóły.

untelekt

Posty: 5

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a zarówno odwiedziliśmy kilka interesujących miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

nbd

Posty: 13

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

bodzik155

Posty: 11

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem cieszą się dużą popularnością także w mojej rodzinie, bowiem co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, że taki wypad ma walory prozdrowotne, a także pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie dużymi kosztami.

api12

Posty: 11

 
Cześć.

Zawsze miałem problemy, gdy chodziło o wybór miejsca, w którym spędzę swoje wakacje nad morzem. Wszystko zmieniło się, gdy trafiłem na stronę http://wakacjenadmorzem.pl, która w stu procentach spełnia moje wymagania.

Znalazłem tu oferty bardzo wielu noclegów w rozmaitych obiektach.

nowaera

Posty: 9

 
Witam serdecznie. Każdego roku staram się spędzić co najmniej jeden weekend nad morzem. Nad morze nie mam wcale blisko, natomiast mogę powiedzieć, że służy mi nadmorski klimat i przepiękne powietrze. Nie od dziś wiadomo, że szum fal pozytywnie wpływa na układ nerwowy człowieka. Nad morze zawsze zabieram narzeczoną, a niekiedy udaje nam się namówić na wyjazd znajomych.

Elllooo12

Posty: 15

 
Hej. Wasze porady dotyczące tego, które miejsca nad polskim morzem odwiedzić okazały się dla mnie niezmiernie cenne. Dzięki nim opracowałem sobie już wstępny plan, jak będzie wyglądała moja trasa. W przyszłym tygodniu zamierzam nawet dokonać rezerwacji w dwóch obiektach, w jakich zatrzymamy się z żoną po drodze.

Zas

Posty: 15

 
Dzień dobry. Dochodzę do wniosku, że nasi rodacy nie doceniają tego, co może zaoferować im polskie morze.

Obserwuję coraz większą ilość turystów z innych krajów, a Polacy szukają wczasów w jakichś egzotycznych kierunkach. To co najmniej dziwne.

Moderator

Posty: 6