Organizacja konferencji, dobra firma

Organizacja konferencji, dobra firma

Hej!

Stoję przed koniecznością zorganizowania konferencji, ale nie mamy w tym jako firma doświadczenia, więc chcemy to zadanie zlecić.

Komu zlecić tą ważną dla nas kwestię?

Zob4567

Posty: 4

 
Hej, muszę przyznać, że nie jestem rozczarowany eventem zorganizowanym dla mnie przez zewnętrzna firmę. Z jednej strony załatwianie całego sprzętu i wypożyczanie go to taki sam koszt.

France23

Posty: 12

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, iż trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, albowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

ER_DOR

Posty: 11

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

snake7

Posty: 8

 
Dzień dobry. Moi klienci od dłuższego czasu zabiegali, abym rozpoczął organizację imprez plenerowych, albowiem dotychczasowe usługi przestały wystarczać im firmom. Z chęcią przystąpiłem do działań mających to na celu, ale uświadomiłem sobie coś niesłychanie istotnego – nie posiadam doświadczenia. Zastanawiam się czy sprostam. Może dacie mi jakąś radę?

PS. Chcę planować eventy i akcje promocyjne.

skwiatek

Posty: 14

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

dzipkis

Posty: 10

 
Hej.

Miałem szczęście przy organizacji targów, ponieważ zatrudniłem do tego zadania zewnętrzną firmę. Dzięki temu miałem możliwość realizowania dzisiejszych zamówień, a wyliczyłem, ze samodzielne przygotowanie wszystkiego byłoby drogie, ponieważ nie posiadałem wszystkich obiektów, jakie firma przywiozła – gotowe do złożenia.

Mogę polecić!

Adi666

Posty: 11

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

Maciusinski

Posty: 17

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, gdyż moja firma przestała przynosić stosowne zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

borek149

Posty: 21

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie ogromnym marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, bowiem dzięki niemu uniknęłam wielu błędów, jakie popełniają początkujący.

Ciapek

Posty: 19