Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

TomekK 

Posty: 10

 
Ciekawe w sumie jaka firma wyprodukowała pierwsze perfumy na świecie – Chanel? Druga sprawa to ciekaw jak ludzie się napachniali zanim pojawiły się perfumy? Podejrzewam że nacierali się jakimiś nalewkami ziołowymi czy coś w tym stylu.

Kerty67

Posty: 5

 
Najważniejsze żeby zapach nie drażnił, to się czuje już przy pierwszym użyciu. Najgorsze co można zrobić to na siłę stosować te zapachy po których czujemy się źle, mimo że lubimy daną markę itp.

Speedy_UT

Posty: 14

 
Warto sprawdzić ceny testerów na http://testerownia24h.pl. Moim zdaniem bardzo się opłaca, ceny są dużo niższe niż jakbym miała kupować Chanel normalnie w sklepie. A że opakowanie nie takie do końca eleganckie? Mi to nie przeszkadza, w końcu nie dla opakowania kupuje się perfumy ale dla zapachu i pod tym względem wszystko jest okej!

lukashb

Posty: 12

 
Z testerami perfum jeszcze nie miałam kontaktu ale jak sobie czytam na ten temat to wygląda to wszystko bardzo zachęcająco. Jeśli mam wydać połowę mniej na markowe perfumy tylko dlatego że nie będą miały oryginalnego opakowania to mi to nie przeszkadza.

Gumer45

Posty: 4

 
Niektóre perfumy są bardziej wydajne a innych faktycznie trzeba więcej na siebie nakładać żeby cokolwiek poczuć. Ja to nie wiem nawet jakich używam aktualnie ale są mocne, wystarczy raz psiknąć i potem do końca dnia czuć.

Ticket2Hell

Posty: 10