idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

Kleooo6

Posty: 5

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Oleczka1

Posty: 12

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

labuh

Posty: 6

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezwykle pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt sporo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

howardwebb

Posty: 8

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to niezwykle ważne. Smog zabija sporo osób, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Penio

Posty: 8

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

WacDEC

Posty: 6

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Niekiedy warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Umber5

Posty: 10

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Wariat

Posty: 8