kartony warszawa, szukam !

kartony warszawa, szukam !

Poszukuje pudełek różnych rozmiarów. Macie jakieś na zbyciu? Chętnie przyjmę. Mam dużo pakowania, a pudełek u mnie jak na lekarstwo. Nie wiem, co mam robić?

derums3

Posty: 8

 
Jeśli kupujecie kartony o zawsze sprawdzajcie, z jakiej tektury są wykonane. To bardzo ważne tym bardziej, jeśli chcecie przewozić w pudełkach jakieś ciężkie przedmioty. Sprawdzajcie czy dno jest do tego dostosowane. Wtedy wiecie czy można pakować tam takie rzeczy czy nie. Pudełek do wyboru jest dużo można coś znaleźć dla siebie.

zwc18

Posty: 9

 
Jeżeli kupujecie kartony o zawsze sprawdzajcie, z której tektury są wykonane. To niesłychanie istotne tym bardziej, jeśli chcecie przewozić w pudełkach jakieś trudne przedmioty. Sprawdzajcie czy dno jest do tego dostosowane. Wówczas wiecie czy można pakować tam takie rzeczy czy nie. Pudełek do wyboru jest mnóstwo można coś odszukać dla siebie.

Polaczek90

Posty: 3

 
Moje zdanie jest takie, że zakup kartonów w warszawie ma sens, jeśli się to daje klientowi. Wliczasz w cenę i wtedy masz po problemie. Dla siebie to równie z tą opłacalnością jest.

michaś34

Posty: 2

 
Od bardzo dawna bardzo duży wybór kartonów w warszawie oferuje firma https://pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/ i moje oczekiwania oni spełniają. Sprawdźcie czy dla Was tez mają taką ofertę, jakiej na teraz szukacie?

Sklepik

Posty: 5

 
U nas przeprowadzkę organizowała firma. My nic nie kupowaliśmy, albowiem oni dostarczyli kartony. Nie wiem gdzie kupują, albowiem mnie to nie interesowało. Później je zabrali ze sobą i tyle je widzieliśmy. Tak to wygląda.

fertuś45

Posty: 3

 
Nie kupuje pudełek tylko zawsze coś odnajduje. Jeżeli kupuje telewizor albo inny sprzęt to zawsze zostawiam sobie kartony. Później, jeżeli wymaga coś pakować to nie wdaje się w koszty tylko idę po kartony do piwnicy.

tunczyk

Posty: 21

 
Nie chciałoby mi się szukać kartonów na mieście. Zamawiamy kartony w warszawie w firmie, która się tym zajmuje. Oni dostarczają mi się na miejsce albo jak mam czas to sam po nie jadę. Dla mnie jest to najkorzystniejsza oferta. Obie strony mogą na tym zyskać.

BerciQ89

Posty: 2