butelka filtrująca, poszukuję !!

butelka filtrująca, poszukuję !!

Które są opinie na temat firmy dafi i dzbanków? Korzystacie z tego, na co dzień? Spełnia Wasze żądania i oczekiwania? Rodzina chce kupić taki dzbanek i zbieram informacje.

woo_oow

Posty: 1

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

cezar

Posty: 7

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko poprzez Internet i naprawdę niezmiernie dużo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

Jacuś24

Posty: 3

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/bidon-mietowy-436.html można znaleźć od dafi bidon miętowy i wiele innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bo ceny są bardzo niskie, a ilość produktów bardzo duża.

proszek

Posty: 3

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi odszukać wady takiego rozwiązania, wobec tego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy wiecej innej.

Warszawiak

Posty: 13

 
Problem z filtrami pod zlew jest taki, że nie zawsze jest na nie miejsce. Jeśli mieszkamy w bloku i mamy jeszcze butle z gazem to sytuacja się mocno komplikuje. Trzeba wszystko przerabiać. Z drugiej strony, jeśli chcemy zadbać o własne zdrowie to innego wyjścia nie mamy i trzeba będzie coś z tym wykombinować z filtrami.

Marko

Posty: 12

 
Wybór butelek termicznych dafi jest bardzo duży. Można znaleźć bardzo oryginalne kolory, co ma znaczenie dla wielu osób. Mnie taka butelka bardzo się podoba, dlatego mam dwie w swoim posiadaniu.

dobasz

Posty: 11

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

Mnert67

Posty: 7

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bo nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za dużo, dlatego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie miały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

Uroczy Boys

Posty: 11

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bo w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Naprawdę warto zainteresować się takimi ofertami.

reserveme

Posty: 11