producent powerbanki reklamowe, poszukuję!

producent powerbanki reklamowe, poszukuję!

Zastanawiam się nad zamówieniem kubków reklamowych dla pracowników. Gdzie mogą odszukać jakiś sklep internetowy, który ma przygotowaną dla mnie ofertę?

MaszWielkosc

Posty: 6

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy niesłychanie dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

Klakier

Posty: 7

 
Nawet do domu można zamawiać balony reklamowe. Jeśli mamy imprezę to jak najbardziej można wykorzystać to, aby zamówić balony z jakimś ciekawym napisem. Cena nie jest wysoka, dlatego będzie można sobie na to pozwolić. Najważniejszy dla nas powinien być efekt i na to trzeba zwracać szczególnie uwagę.

WacDEC

Posty: 6

 
Znaczny wybór gadżetów reklamowych oferuje producent https://taniegadzety.pl i według mnie to jedna z najlepszych ofert. Zawsze tam robimy zamówienia dla firmy.

humer56

Posty: 7

 
Dla mnie najlepszą ofertę ma producent kubków reklamowych i tam warto zajrzeć. Małe i duże kubki są przygotowane do nadruku. To, co ma się na nich znaleźć wybieramy my. W łatwy sposób można załączyć projekt i firma wszystko wykonuje. Koszty związane z takimi usługami według mnie są bardzo niskie.

Ciapek

Posty: 4

 
Prowadzę stacje benzynową i moi pracownicy mają odzież reklamową. Odzież mają na lato jak i na zimę. Jest to dobre rozwiązanie, bo można się reklamować, a i klienci wiedzą, w jaki sposób można rozpoznać pracownika.

Badalaman

Posty: 9

 
Mnie bardzo odpowiada propozycja z długopisami reklamowymi, albowiem są tanie, a jednocześnie to dobry gadżet reklamowy. Można rozdawać takie długopisy, ale można również je sprzedawać. Na każdym z długopisów może być reklama w postaci logo, nazwy firmy czy hasła i to jest super.

Pzengota

Posty: 10