folia bąbelkowa, opinie ?

folia bąbelkowa, opinie ?

Szukam firmy, która ma bardzo duży wybór folii bąbelkowej. Potrzebuje jej duże ilości, dlatego byłoby dobrze gdyby cena była niska. Szukam tylko oryginalnej folii.

Wariat

Posty: 9

 
U nas to jest tak, iż jak kurier się postara to nawet folia bąbelkowa nie jest w stanie pomóc. Robimy po kilka warstw. Na jeden znaczny element to może pójść nawet cała rolka. Niby pięćdziesiąt metrów to dużo, lecz wszystko zależne jest, co pakujemy. Należałoby, zatem mieć zawsze wiecej rolek z taką folią, bo jesteśmy lepiej przygotowani.

Hamacz23

Posty: 5

 
Trzeba pamiętać o kilku warstwach. Chyba, iż to naczynia to robimy na przekładkę. Wówczas nie trzeba każdego elementu w wielu przypadkach owijać. Jeżeli to jednak będzie butelka albo wazon to im wiecej warstw tym lepsza ochrona. Nie można o tym zapominać, albowiem jeśli coś cennego się stłucze to będziemy bardzo niezadowoleni.

Yuri20

Posty: 7

 
Odkąd pamiętam zawsze wykorzystuje folię bąbelkową, albowiem według mnie to najtańsze i najlepsze rozwiązanie. Na spokojnie można zakupić właściwy rozmiar.

Nowa

Posty: 5

 
Jeżeli ma to, co pakujemy leżeć w garażu albo w piwnicy to nie wiem czy potrzebne będzie pakowanie w folię bąbelkową? U mnie wszystko stoi dobrze poukładane i nic się z tym nie dzieje. Jeżeli się to częstokroć przenosi to na pewno zabezpieczenie niezmiernie się wówczas przyda.

untelekt

Posty: 9

 
Bez problemów można dopasować folię pod względem szerokości i długości. Ceny są niskie, a taka folia jest naprawdę bardzo wydajna i warto ją kupić.

Kleooo6

Posty: 5

 
W https://pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/ mają duży wybór folii bąbelkowej. Mnie była konieczna taka o szerokości stu centymetrów i długości stu metrów. Mieli taką i naprawdę sporo nie kosztowała. Mają też różne szerokości, dlatego każdy coś znajdzie.

SZczecinek23

Posty: 5

 
Wiem, iż folia to numer jeden z galerii sztuki. Tam pakują nie tylko obrazy, natomiast również rzeźby. Ceny takich rzeźb są kosmiczne i muszą je dobrze zabezpieczyć. Lepszego rozwiązania nic folia nie ma, dlatego wydaje mi się, iż warto byłoby ją zamówić, bowiem sporo się na tym zyska.

Nowa

Posty: 4

 
Dla mnie ważne jest to żeby taka folia bąbelkowa była tania i tak rzeczywiście jest. Folia o szerokości trzydziestu centymetrów kosztuje nieco ponad dziesięć zł i to za kilkadziesiąt metrów. Dla mnie to super cena.

Lupusx

Posty: 5

 
Sprzęt elektroniczny zawsze pakuje w folię bąbelkową i jak na razie nic złego się z nim nie stało, dlatego polecam. Cena folii jest bardzo niska, co tylko zachęca żeby ją wybrać. Jest wytrzymała i bezpieczna.

bodeksus

Posty: 16