growbox, sklep ?

growbox, sklep ?

Stosujecie growbox u siebie? Chcę zamówić namiot, w którym wszystko będzie już przygotowane do tego, aby można było umieścić rośliny. Nie wiem jeszcze, jaki ma być duży.

quwejt

Posty: 3

 
Uprawa roślin indoor jest prosta o ile ma się growbox i warto o to zadbać. Można kompletować sobie samodzielnie poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co oznacza, że będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na inne rozwiązanie techniczne.

dobasz

Posty: 11

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

Pondz45

Posty: 6

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie bardzo duży wybór szaf, które parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba to po prostu sprawdzić i wtedy każdy się dowie jak to wygląda.

daniel105

Posty: 15

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

Ymooo2

Posty: 13

 
Uprawa roślin w domu nie jest trudna. U mnie znajomy sami robili taką szafę uprawową, ale trochę pracy przy tym było. Sam raczej poszedłbym do producenta żeby mi wszystko dopasował. Jeśli wiadomo, jakie roślina potrzebuje oświetlenie czy wilgotność to wtedy producent bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

pietryn045

Posty: 11

 
Niesłychanie, lecz to niezmiernie istotne jest oświetlenie led grow i nie można o tym zapominać. Nie jest może najtańsze, lecz jeżeli światło nie jest należyte to konopie czy jakiekolwiek różne rośliny nie będą chciały rosnąć, a nie chcemy tego? Warto, dlatego niezmiernie dokładnie czytać wszystkie parametry związane z oświetleniem, które zamawiamy.

@_yyy111

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, wobec tego nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to dzisiejsze urządzenie jest niezmiernie praktyczne, wobec tego wszystkim je polecam.

Rambdalll

Posty: 15

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za niezmiernie się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

JasioJasio

Posty: 9

 
Mam kilka takich zestawów growbox, jakie są niesłychanie praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, dlatego można spodziewać się niesłychanie porządnych efektów z upraw.

Intro_69

Posty: 11