Systemy wdrożeniowe ERP, które ?

Systemy wdrożeniowe ERP, które ?

Witam.

Podajcie mi proszę najbardziej wydajne i stabilne systemy erp dla księgowości i zarządzaniem finansami. Będę bardzo wdzięczna, obecny nasz system jest niestabilny, a przy tak ważnych danych, nie mogę sobie na to pozwolić.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Lopez58

Posty: 6

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

reddy

Posty: 20

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Ticket2Hell

Posty: 10

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

reavan

Posty: 10

 
Powiem Ci tak, do sprzedaży w jakimkolwiek sklepie czy to sklep internetowy czy stacjonarny większość osób używa programów pod DOSa albo Subiekta o ile mają Windowsa.

tunczyk

Posty: 20

 
Poszukaj w Internecie tego co Cię interesuje. Nawet jeśli ktoś wpisze Ci tu kilka nazw to nie jesteś w stanie wybrać jakiegoś bez przeczytania o nim troszkę więcej.

Ja przynajmniej bym tak nie postąpiła!

PabloSSS

Posty: 15

 
Witam Cię również.

Musisz wiedzieć, że każdy system jaki jest dedykowany dla pewnej grupy odbiorczej: sklepy, księgowość, logistyka mają uwzględnione najważniejsze funkcje w branży, więc każdy będzie pasował :-) Tylko kwestia przyzwyczajenia do interfejsu.

Modniś

Posty: 14

 
Subiekt już od dobrych kilku lat jest głównym programem obsługi sprzedaży na system Windows.

Korzystałam i polecam

nighthaze

Posty: 11

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

Intro_69

Posty: 11