lektor angielskiego żłobek w Krakowie, kogo polecicie ?

lektor angielskiego żłobek w Krakowie, kogo polecicie ?

Potrzebni są lektorzy, którzy poprowadzą naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie. Chodzi o osoby z bardzo idealnym podejście do dzieci. Ich sposoby powinny być oparte na zabawie.

Jacuś

Posty: 2

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

pietryn045

Posty: 11

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt wielu chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego poszukujemy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało prościej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Yuri20

Posty: 7

 
U nas zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie zajmują się lektorzy z https://happystudents.pl i ich w stu procentach Wam polecam. To specjaliści, którzy naprawdę bardzo dobrze się na wszystkim znają. Są w stanie dopasować program do maluchów.

1krzysztof1

Posty: 14

 
U mnie dziecko uczyło się języka angielskiego w żłobku w Krakowie i dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie. Nie kosztuje to wcale dużo, ale zyski są ogromne. W szkole podstawowej później dziecko ma o wiele łatwiej.

Dziadek

Posty: 6

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. W szczególności chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane poprzez dyrekcję, lecz mogą również być zajęcia organizowane poprzez specjalistów, którzy się na tym niezwykle dobrze znają.

Robuś

Posty: 10

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

foken

Posty: 14

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek dzisiaj załatwić. Sam znam słabo język, lecz robię wszystko żeby moje dzieci takich problemów nie posiadały. Wam też to polecam, albowiem można na tym bardzo wiele zyskać.

Lamey

Posty: 8

 
Uczyć się na pewno trzeba. Musimy tylko pamiętać, aby wybierać do nauki kogoś, kto ma odpowiednie podejście. Zrazić dziecko można w łatwy sposób i wtedy już na żadne zajęcia dodatkowe nie będzie chciało się zapisać. Na pewno tego nikt z nas nie chce?

daniel105

Posty: 15