mechanika pojazdowa Zgierz, proszę o pomoc

mechanika pojazdowa Zgierz, proszę o pomoc

Jest ktoś dobry, kto wykonuje badania techniczne pojazdów w Zgierzu? Jeśli macie kogoś, do kogo warto pojechać to dajcie znać, bo nie wiem gdzie się zgłosić?

Gruamer

Posty: 5

 
Robiłem przegląd rejestracyjny w Zgierzu, natomiast nie pamiętam nazwy tej firmy. Muszę poszukać w papierach może gdzieś nazwa będzie napisana. Byli mili i bez kłopotów mój leciwy samochód przeszedł cały przegląd.

Becik45

Posty: 11

 
Zanim pojadę na przegląd to zawsze jadę wcześniej i sprawdzam, co jest do naprawy. Dziś się najpierw płaci, a później robi przegląd. Jeśli coś jest nie tak to pieniądze przepadają, zatem lepiej wszystko sobie niezwykle dokładnie wcześniej sprawdzić na stacji.

Intro_69

Posty: 11

 
Odwiedziłem stację diagnostyczną w Zgierzu https://stacja-zgierz.pl i jestem bardzo zadowolony. Miałem źle ustawione światła to mi poprawili i przegląd przeszedłem.

jajosz12

Posty: 14

 
Mnie mechanika pojazdowa ze Zgierza bardzo pomogła. Tylko jedna firma była w stanie znaleźć przyczynę braku mocy silnika w moim samochodzie.

MrGargamel

Posty: 12

 
Jest wiele firm, które zajmują się mechaniką pojazdową w Zgierzu, dlatego bez problemów można będzie kogoś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Najważniejsze to stawiać, na jakość usług. Nie po to się płaci żeby za dwa dni wrócić, bo z samochodem nadal coś jest nie tak. Niestety takie przypadki zdarzają się bardzo często.

Gucio

Posty: 6