kalkulator promili, polecicie ?

kalkulator promili, polecicie ?

Wiecie może czy z kalkulatora alkoholowego można korzystać jak się jest offline? Nie zawsze mam dostęp do Internetu, a na imprezie taki kalkulator by mi się często przydał.

Fiflek

Posty: 3

 
Przed każdą imprezą korzystam z kalkulatora alkomatu ze strony https://alco.fun i jestem zadowolony. Według mnie pokazuje faktycznie niesłychanie dokładnie.

Gregor55

Posty: 15

 
Najczęściej na imprezach pije dwa czy trzy piwa i wygląda na to, że wiele czasu mój organizm nie potrzebuje na spalenie alkoholu. To mnie naprawdę bardzo cieszy.

johny11

Posty: 11

 
Pamiętacie, że jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To bardzo ważne, bo u kobiet wygląda to inaczej, a u mężczyzn jeszcze inaczej. Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, że jedni mogą wypić więcej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

Sis45

Posty: 12

 
Nie pije za dużo, a do tego nie mam samochodu, dlatego nie mam takich problemów. Wiem, że jedni znajomi korzystają z prawdziwego alkomatu, a inni z wirtualnego. Każdy Znajdzie coś dla siebie. Najlepiej jest pić z umiarem, ale to wcale nie jest takie łatwe. Ten, kto pił wie jak to wszystko wygląda w praktyce.

adam_r

Posty: 5

 
Nigdy nie korzystałem z takiego wirtualnego alkomatu, bo mam taki prawdziwy. Musze kiedyś sobie porównać dane czy naprawdę te obliczenia są wiarygodne i pewne?

adzepeto

Posty: 16

 
Pamiętacie, iż jak ustawiacie wszystko to trzeba podać płeć. To bardzo ważne, bowiem u kobiet wygląda to inaczej, a u mężczyzn jeszcze inaczej. Wybierając taki kalkulator alkoholowy trzeba mieć na uwadze, iż jedni mogą wypić wiecej inni mniej. Tolerancja alkoholu też jest różna.

1krzysztof1

Posty: 14