Airport Gdańsk, dobra firma

Airport Gdańsk, dobra firma

Hejka. Mam w przyszły piątek przesiadkę w airport gdansk, jednak czas oczekiwania to 12 godzin. Pomyślałem, że w tym czasie jestem w stanie udać się do centrum miasta zostawiając bagaż w przechowalni.

To warte zachodu?

Worms

Posty: 7

 
Witam serdecznie.

Niedawno interesowałem się, jak prezentuje się oferta w zakresie shuttle gdansk. Jestem mocno podbudowany tym co odszukałem, bo wygląda na to, iż takie usługi świadczy całkiem dużo firm, które starają się być naprawdę konkurencyjne.

tefal100

Posty: 16

 
Hejka.

Chcąc wynająć sprawdzone taxi gdansk przekonałem się, że to niezmiernie uciążliwe zadanie. Znajomi instruowali mnie, jakimi kryteriami powinienem się kierować i od razu pytać taksówkarza o cenę kursu. Nie zdało się to jednak na nic, bo zawsze kierowcy starają się naciągnąć, w szczególności turystę lub osobę wracającą z imprezy.

Elumino56

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Byłem na zaledwie kilkanaście godzin w Gdańsku, więc interesował mnie dobry shuttle, który podwiózłby mnie z lotniska do samego centrum, aby nieco pozwiedzać. W sumie moje zmartwienia okazały się bezpodstawne, bo po wyjściu z terminala od razu trafiłem na odjeżdżający za chwilę autobus do centrum.

midnajt

Posty: 6

 
Cześć.

Dotychczas planowałem swój pobyt w Gdańsku tak, aby uniknąć noclegu i wracać samolotem do domu do Warszawy. Kilka spraw biznesowych, jakie się nałożyły zmusiły mnie do noclegu, lecz na szczęście trafiłem na dobry hotel Gdansk.

Ciapek

Posty: 19

 
Witam serdecznie.

Miałem kilka spotkań w Gdańsku w krótkim odstępie czasu, a przyleciałem tu samolotem, więc nie miałem swojego samochodu służbowego. Wykorzystałem do tego celu taxi gdansk i mogę być zaspokojony, bowiem kierowca woził mnie kilkukrotnie w pomiędzy okresie realizując różne kursy w okolicy. Cena zarówno zadowalająca, więc nie ma się do czego przyczepić.

Fanatyk

Posty: 10

 
Cześć.

Podróżując po kraju niejednokrotnie miałem problemy z tym, aby zapewnić sobie odpowiednio szybki transfer z lotniska do hotelu. Gdy był on szybki to zazwyczaj kosztował jednocześnie ponadprzeciętnie dużo. Takiego problemu nie miałem jedynie w Gdańsku, gdzie wszystko przebiegło naprawdę bezproblemowo.

lumer45

Posty: 11

 
Cześć.

Problematyczną kwestią dla sporo osób z tego forum widzę, iż jest transport z gdańskiego lotniska do miasta. Ja już mam ten problem za sobą, albowiem zdecydowałem się sięgnąć z usług firmy http://www.gdanskairporttaxi.pl, która zaspokoiła moje potrzeby.

Mogę swobodnie polecić wszystkim!

Gregor55

Posty: 15

 
Hej.
Długo zastanawiałem się czy sprawdzić w praktyce, jak wygląda transport z lotniska w Gdańsku, aż w końcu zaryzykowałem, bo miałem zaledwie 4 godziny wolnego czasu.

W praktyce po 30 minutach chodziłem już po Starym Mieście.

Dyduchrr

Posty: 16

 
Cześć, tu Monika.

Niedawno wróciłam do Gdańska po kilku latach przerwy i mam pomysł na swój biznes, a także środki na jego uruchomienie. Wydaje mi się, że przewóz osób będzie strzałem w dziesiątkę, bo funkcjonuje tutaj wiele takich firm, ale ich stawki są wydaje się sztucznie zawyżone.

pawel-2910

Posty: 15