do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, szukam

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, szukam

Wiecie, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują obecnie? Co jeśli się w tym czasie nie wyrobię? Będą z tego jakieś kary finansowe? Dajcie mi znać.

Radziu

Posty: 3

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Zob4567

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

zenek744

Posty: 5

 
Z tego, co wiem, jeśli nie zdąży się na czas z rejestracją to można będzie zapłacić nawet tysiąc złotych kary. To w żaden sposób się nam nie opłaca. Lepiej zarejestrować auto i mieć problem rozwiązany. Koszty rejestracji na siebie nie są wysokie, ale jak zaczniemy do tego wliczać mandat to już tak wesoło nie będzie.

Komuka

Posty: 5

 
Nie mam dzisiaj wozu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dziś widać, że się troszkę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego wozu.

Zajaczek2710

Posty: 17

 
Kupując samochód najlepiej będzie od razu zabrać się za ustalanie terminów przerejestrowania. Jeżeli są dalekie to bierzemy się za zgłoszenie kupienia wozu.

BBGGRR2

Posty: 8

 
W bezproblemowy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje samochodu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

szmitt56

Posty: 10

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, niemniej jednak o mnóstwo gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już na nieszczęście na sto procent dostoimy karę. Zaczyna się od 200 pln, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

nantusia

Posty: 4

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia wozu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, niemniej jednak może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, niemniej jednak lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Yuri20

Posty: 7