Poszukuję wypożyczalni we Wrocławiu

Poszukuję wypożyczalni we Wrocławiu

Witam serdecznie. Mieszkam w USA i za miesiąc wybieram się do Polski. Mam zatem pytanie ? Czy we Wrocławiu można wypożyczyć samochód na dłuższy czas (2-4 tygodnie) ? Poproszę o namiary na stronę firmy która wypożycza samochody, chciałbym zobaczyć ich ofertę. Dziękuję.

adzepeto

Posty: 16

 
Większość takich wypożyczalni ma stare i mało sprawne auta. Stosunkowo nowe auta (jeśli nie nowe) ma ta firma www.a4rent.pl Dodatkowo posiadają jedne z najniższych cen we Wrocławiu. Widać, że mają dużo Klientów i ludzie wychodzą od nich zadowoleni.

johny11

Posty: 11

 
Jeśli ma być szybko, sprawnie i profesjonalnie to polecam zdecydowanie www.a4rent.pl Moja firma tylko z ich usług obecnie korzysta, a mamy naprawdę wiele kursów.

Michaś

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o Wrocław to zdecydowanie oni > www.a4rent.pl Są profesjonalistami, wiedzą po Kliencie czego on potrzebuje i nie wciskają „dodatków” o ile Klient sam nie zechce. Bardzo solidna firma!

Adi666

Posty: 11

 
Z całą pewnością powinieneś wziąć pod uwagę A 4 rent, to dobra i naprawdę przyjazna Klientowi firma z Wrocławia. Tutaj znajduje się ich adres internetowy www.a4rent.pl Napisz czy będą w stanie Ci zarezerwować pożądane przez Ciebie auto.

Maciusinski

Posty: 17

 
Nie jest to dobry wybór, aby wynajmować auta używane od wrocławskim firm, jednakże to jest twój wybór. Może po prostu moja firma natrafiła na firmę oszust… Szukaj, a z pewnością znajdziesz coś na swoje potrzeby.

pawel-2910

Posty: 15

 
Jeśli zależy Ci na elastyczności oferty, niskich cenach i dobrej jakości obsługi Klienta to skontaktuj się z tą firmą www.a4rent.pl Ich usługi są bardzo przystępne każdemu Klientowi oraz posiadają duży wachlarz aut do wyboru.

jajosz12

Posty: 14

 
Jedyna firma, która może cieszyć się idealną obsługa Klienta (uczciwość, otwartość na Klienta, niskie ceny) to ta www.a4rent.pl Wejdź na kontakt i wyślij zapytanie, a sam się przekonasz, że naprawdę warto.

zwc18

Posty: 9