Kto zapodam mi dobry skup aut ?

Kto zapodam mi dobry skup aut ?

Witam, jakiś czas temu postanowiłem sprzedać swoje stare auto. Klientów zainteresowanych nie było sporo więc postanowiłem sprzedać je handlarzom z Szczecina, czy ktoś poleci mi dobrą firmę zajmującą się tego typem skupu.

Dziękuję za pomoc.

Wraczki333

Posty: 15

 
Witaj, jeśli twoje zapytanie jest obecne mogę ci polecić firmę http://www.skupwrakow.pl, jaka działa na terenie naszego miasta. Pieniądze zdobędziesz od ręki więc myślę, iż jest to dość dobra oferta. Więcej nikt ci nie zapłaci.

Pozdrawiam

Rambdalll

Posty: 15

 
Witam państwa.

Na nieszczęście borykam się z podobnym kłopot już od tygodnia. Nie znalazłem porządnej firmy mimo tego iż przejrzałem już mnóstwo katalogów firm w Szczecinie. Może ktoś mógłby polecić coś dobrego? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

mazi1991

Posty: 8

 
Witaj.

Ostatnio dostałem ulotkę z adresem: http://www.skupwrakow.pl. To chyba to czego szukasz. Jakby co to zawsze chętnie pomogę.

Zas

Posty: 15

 
Na forum naszego miasta odnalazłem ogłoszenie właśnie takiej firmy, którą szukasz. Oferta dostępna jest na stronie www.skupwrakow.pl.

DiD3K

Posty: 9

 
Witaj.

Nasz firma jest odpowiedzą na twoje zapytanie. Zajmujemy się kupnem samochodów używanych oraz raków, czyli pojazdów, jakie nie nadają się do jazdy po polskich drogach. Gwarantujemy szybkie sfinalizowanie transakcji oraz pieniądze od ręki. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Eksperttt45

Posty: 16

 
Cześć.

A może http://www.skupwrakow.pl będzie idealnym rozwiązaniem? Firma działa w pobliżu mojego domu i dość raz za razem widzę, iż przywożą tam nowe pojazdy. Jeżeli szukasz części to z tego co wiem zarówno oferują sprzedaż. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej.

pantin

Posty: 16

 
Witajcie, jakiś czas temu podczas sprzedaży samochodu odezwała się do mnie firma www.skupwrakow.pl, jaka zaproponowała mi kupno mojego samochodu. Zdobyłem trochę mniej pieniędzy niż sprzedałbym to osobie prywatnej ale co najistotniejsze dostałem całość gotówki od ręki.

sonio

Posty: 9

 
Witaj.

Ostatnio zdobyłem na mejla ofertę firmy, który zajmuje się sprzedażą oraz kupnem samochodów używanych. Jak jesteś zainteresowany to podam ci dane w prywatnej wiadomości aby nie podpaść moderatorom. :P

WTFurdoin

Posty: 15

 
Witaj kiedyś szukałem takiej firmy lecz nie pamiętam dokładnie danych. Mogę powiedzieć, że odszukałem tą firmę w Google pod hasłem skup wraków oraz samochodów używanych. Dopisz na końcu nazwę twojej miejscowości zaś na pewno odszukasz coś co cię zainteresuje.

vmario

Posty: 20