ocieplenia elewacji w Myślenicach, jaka firma ?

ocieplenia elewacji w Myślenicach, jaka firma ?

Co sądzicie o tym, aby ocieplić dom pianką PUR? To się w ogóle do tego nadaje? Dużo to teraz kosztuje? Zastanawiam się, co wybrać, dlatego czekam na porady.

Chiny12

Posty: 1

 
Elewacja to wizytówka budynku, dlatego na tym się nie oszczędza. W żaden sposób się to nie opłaca. Sam wybrałem jedną z droższych elewacji i jestem niezmiernie zaspokojony.

humer56

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty firmy, jaka niezwykle dobrze znała się na dociepleniach i poprzez ostatnie lata spokój. Wszystko jest szczelne i niezwykle dobrze się trzyma, dlatego uważam, że samodzielnie nie ma się, co w ogóle za to brać, bowiem można sobie tylko zaszkodzić.

dobrmmm

Posty: 8

 
Wybieramy taką firmę, jaka jest najlepsza. Jeśli ktoś szuka oszczędności to je znajdzie, ale otrzyma o wiele gorsze materiały. Do tego dochodzą usługi, które mogą w żaden sposób nie spełniać naszych wymagań i oczekiwań.

strom

Posty: 5

 
Obecnie znalezienie firmy nie jest ciężkie. Mamy Internet, wobec tego odnajdziemy kogoś, kto ma niezwykle idealne opinie i jest chętny do pomocy. Taka firma powinna mieć doświadczenie, wiedzę, niemniej jednak również sprzęt do wykonywania swoich prac.

Ania

Posty: 10

 
U mnie zabudowę poddasza w Myślenicach robiła firma https://ulbud-docieplenia.pl i jestem niezmiernie zadowolony. Poradzili sobie z tym niezmiernie dobrze, wobec tego wszystkim mogę ich polecić. Znają się na tym, co mają robić.

Czarek

Posty: 2

 
Ocieplenie to podstawa i jeżeli będzie źle wykonana, a my zabudujemy poddasze to będziemy się z tym męczyć latami. Zimą będzie tam niesłychanie zimno, co oznacza, że trzeba będzie na ogrzewanie wydać mnóstwo pieniędzy. Z kolei latem będzie tak gorąco, że nawet klimatyzacja nie pomoże. Należałoby, zatem wybrać kogoś, kto jest najlepszy w tej pracy.

lumer45

Posty: 10

 
Elewacja to wizytówka budynku, dlatego na tym się nie oszczędza. W żaden sposób się to nie opłaca. Sam wybrałem jedną z droższych elewacji i jestem bardzo zadowolony.

JasioJasio

Posty: 9

 
Bez problemów można znaleźć firmę, która wykonuje takie usługi. Oczywiście zanim się taką firmę wybierze to trzeba zebrać informacje czy wcześniej coś robili? Jeśli robili to czy klienci są z tego powodu zadowoleni? To ważne.

Miluśkooo2

Posty: 12