Jaka firma wykonuje kursy spawacza ?

Jaka firma wykonuje kursy spawacza ?

Witam!

Jestem osobą bezrobotną i od dłuższego czasu próbuję odszukać sobie jakąś pracę lecz zawsze odnoszę porażki. Nie wiem co mam robić, mam na utrzymaniu rodzinę. Może możecie mi coś poradzić? Jeśli możecie polecić mi jakieś kursy, które pomogą mi w znalezieniu pracy to będę niesłychanie wdzięczny.

Z góry dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

@malpka

Posty: 9

 
Hej, również chciałam dowiedzieć się coś na temat kursów, albowiem nie wiem czy opłaca się wykonać jakiś kurs. Pomaga on w odszukaniu pracy i ile on kosztuje? Jeżeli posiadacie jakieś informacje na dany temat to będę wdzięczna jak się tym ze mną podzielicie.

Dziękuje z góry za fatygę, rady i wasze wypowiedzi.

Modniś

Posty: 14

 
Cześć!

Poszukuje dobrego miejsca na zrobienie kursu. Może mieliście już styczność z kursami na spawacza? Jak tak, to polećcie mi jakąś dobrą firmą zajmującą się takimi rzeczami i jak możecie to napiszcie coś o nich, chodzi mi o cenę i tego typu sprawy, bardzo na was liczę.

Snice

Posty: 14

 
Dzień dobry, jeżeli pragniecie znaleźć idealne miejsce w którym można wykonać kursy niezmiernie szybko, łatwo i tanio to poszukajcie w Internecie różnych firm, jakie się tym zajmują a może natraficie na idealna dla siebie taką, jaka będzie wam odpowiadała i spełni wasze oczekiwania. Ja również zamierzam rozpocząć jakiś kurs i różnienie przeglądam ogłoszenia w Internecie, jak znajdę ciekawa ofertę to się nią z wami podzielę.

pietryn045

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Mam dylemat ponieważ podobnie jak osoba wyżej nie wiem czy pożądane byłoby jest wykonać sobie kurs. Jeśli ktoś miał z tym jakiś kontakt i mógłby się na dany temat wypowiedzieć to bardzo proszę o informację.
Z góry dziękuję.

api12

Posty: 11

 
Witajcie, bardzo polecam wszystkim zrobienia kursów gdyż to daje nam sporo zysków zaś przede wszystkim otwiera sporo dróg do podjęcia pracy. Mogę wam bardzo polecić http://www.odk-simp.pl gdyż dzięki temu ja dostałam wymarzoną pracę. Życzę wszystkim podjęcia kursu, który wam pomoże w życiu zaś przede wszystkim w odnalezieniu pracy.

howardwebb

Posty: 8