Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Zapodajcie namiar na dom weselny w Krakowie !

Hejka, poszukuje odpowiedniego miejsca na mój ślub. Sala winna być bardzo duża, bowiem moje ślub będzie ogromne. Zaproszonych gości jest dwieście więc szykuje się wielka impreza. Może znacie takie miejsce? Bardzo zależy mi aby było ono zadbane i eleganckie, cena nie gra roli.

Czekam na wasze propozycję i z góry dziękuję.

Gargamel5

Posty: 11

 
Cześć, nie słyszałam o żadnej Sali, ani w żadnej nie byłam lecz mogę wam podpowiedzieć, że w Internecie odnajdziecie dla siebie właściwa salę, ponieważ w nim jest dosłownie wszystko. Wpiszcie hasło w wyszukiwarkę i gotowe. Ja bym tak zrobiła na waszym miejscu.

Miłych poszukiwań życzę.

Snice

Posty: 14

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeżeli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć gigantyczną, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę dużo wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niezwykle serdecznie.

Marko

Posty: 12

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu gdyż liczę na to, iż ktoś poda niesłychanie fajne miejsce, w którym będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie jedynie tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

borek149

Posty: 21

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto osób więc sala winna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Waskijestem

Posty: 14

 
Witam wszystkich niezmiernie serdecznie, posiadam podobny kłopot ze znalezieniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę znacznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością albowiem moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

DobraReklama

Posty: 6

 
Cześć, słyszałam, że dużo osób bardzo poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje ślub mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Pietiap

Posty: 13

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niezmiernie wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezmiernie gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

1krzysztof1

Posty: 14

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i niezmiernie mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezmiernie elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod ogromnym zaskoczeniem, niewątpliwie pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

david011

Posty: 14

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem którą salę wybrać bowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, że sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza ale nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

bodzik155

Posty: 11