Tania hurtownia karniszy?

Tania hurtownia karniszy?

Dzień dobry. Z racji nietypowego pomieszczenia pod spostrzeżenie biorę szyny sufitowe. Czy uważacie, że to rozwiązanie godne zainteresowanie czy lepiej sobie po prostu odpuścić ich kupowanie?

Dzięki za podpowiedzi.

Czarek

Posty: 5

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim przypadku wybór poprawnego producenta karniszy. Powiem szczerze, iż kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Szybko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

Serduszko4

Posty: 12

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza pożądane byłoby pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była niezwykle mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, lecz szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

Wielki Duch

Posty: 12

 
Dzień dobry. Moja żona lubi powiesić dość ciężkie zasłony, więc szybko doszedłem do wniosku, że najbardziej zasadne w przypadku naszego mieszkania byłoby zamontowanie karniszy metalowych i uzyskałem jej pełną aprobatę.

Powiem szczerze, że to rozwiązanie nie dość, że ładnie wygląda to jest wytrzymałe i niezawodne przez lata.

Gregor55

Posty: 15

 
Dzień dobry. W sumie nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie korzystają z karniszy. Przecież to praktyczne rozwiązanie, które pozwala zastosować firankę bądź zasłonę.

Ma walory zarówno estetyczne, jak i może w atrakcyjny sposób uchronić przed nadmiernym oświetleniem, wścibskimi sąsiadami i po prostu nadać charakter pomieszczeniu.

Michaś

Posty: 16

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim wypadku wybór odpowiedniego producenta karniszy. Powiem szczerze, że kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Szybko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

Kowalski

Posty: 10

 
Hej. Mam sporo wątpliwości, gdy obecnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, która propozycja będzie lepsza, ale chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

djramu

Posty: 7

 
Cześć.

Mieszkając na ciasnym osiedlu „blok w blok” częstokroć miałem wrażenie, iż ktoś wpatruje się w moje okno. Kłopot rozwiązały rolety dzień i noc, jakie pozwalają mi zasłonić dowolną powierzchnię okna nie rezygnując jednocześnie ze światła dziennego.

Mogę szczerze polecić!

23_1234

Posty: 13

 
Hej. Miałem problem ze zbyt znaczną ilością światła, a czasem z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, że czasem mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Didolek

Posty: 18

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były bardzo zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Kolekcjoner

Posty: 10